Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Jan Ozimek

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Jana Ozimka, która odbędzie się w dniu 26 października 2022 r. o godzinie 9:00
w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24 na temat:
„Elastomery poliuretanowe w oparciu o 1,6-heksametylenodiizocjanin modyfikowane POSS – wpływ architektury na wybrane właściwości fizykochemiczne”

PROMOTOR: prof. dr hab. inż. Krzysztof Pielichowski (Politechnika Krakowska)
PROMOTOR POMOCNICZY: dr inż. Edyta Hebda (Politechnika Krakowska)

RECENZENCI:
– dr hab. inż. Joanna Paciorek – Sadowska, prof. UKW (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy)
– prof. dr hab. inż. Krzysztof Strzelec (Politechnika Łódzka)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Joanna Paciorek – Sadowska, prof. UKW (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy)
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Strzelec (Politechnika Łódzka)
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Plan zajęć w sem. letnim roku akad. 2023/24

Uprzejmie informujemy, że dostępna jest wstępna wersja planu zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2023/24. Plan dostępny jest w wersji online i w kolejnych tygodniach