Skip to content
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Monitoring współpracy międzynarodowej na WIiTCh

Szanowni Państwo, przypominamy, że zgodnie z zarządzeniem Dziekana dr hab. inż. Piotr Michorczyka, z dniem 07 czerwca 2023 r. wprowadza się monitoring współpracy międzynarodowej na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej.

W załączniku znajduje się dokładny opis całej procedury ubiegania się o wyjazdy zagraniczne oraz przyjmowanie gości zagranicznych na WIiTCh.

Każdy pracownik, doktorant oraz student WIiTCh zobowiązany jest do uzupełnienia informacji o wyjeździe zagranicznym w systemie elektronicznym, w momencie ubiegania się o pozwolenie na taki wyjazd. Monitoring dotyczy również osób przyjeżdżających na WIiTCh osób za granicy. W tym przypadku dane na temat pobytu osoby zaproszonej uzupełnia opiekun z WIiTCh w odpowiednim formularzu online.

Poniżej znajduje się link do formularza:

Formularz dla osób wyjeżdżających za granicę z WIiTCh (dane uzupełnia pracownik/doktorant/student WIiTCh):
https://forms.office.com/e/nGGrJJcVig

Formularz dla osób przyjeżdżających z zagranicy (dane uzupełnia osoba z WIiTCh będąca opiekunem gościa zagranicznego)
https://forms.office.com/e/xaGJsRr3VJ

Po wprowadzeniu danych, zostanie przesłany do Państwa e-mail z potwierdzeniem. Należy e-mail wraz z załącznikiem wydrukować i dołączyć do wniosku o wyjazd (w przypadku pracownika/doktoranta i studenta) lub pisma do prodziekana ds. współpracy międzynarodowej z prośbą o przyjęcie na wydział WIiTCh osoby z zagranicy.

Uwaga: W przypadku braku informacji zwrotnej, proszę sprawdzić folder SPAM lub raport kwarantanny. Jeżeli wiadomość trafiła do kwarantanny, należy ją z niej uwolnić. W przypadku kolejnych zgłoszeń, wiadomości nie będą już zatrzymywane przez filtry poczty tylko trafią od razu do skrzynki odbiorczej adresata.

 

Załączniki:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Postępowania na WIiTCh

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie