Szkoły letnie 2021 dla studentów i doktorantów on-line na FH Münster

Tego lata FH Münster oferuje możliwość wzięcia udziału w dwóch wirtualnych szkołach letnich:

Cross-border Entrepreneurial Ecosystems: Szkoła letnia odbędzie się od 12 do 23 lipca 2021 roku. Informacje na temat szkoły letniej i procesu aplikacji można znaleźć na stronie internetowej FH Münster. Termin składania wniosków został przedłużony do 4 maja 2021 roku.

Renewable Energy Systems: Ze względu na COVID-19 FH Münster zmieniło format tej szkoły letniej na wydarzenie wirtualne. Odbędzie się ona w dniach od 29 sierpnia do 10 września 2021 roku. Okres rejestracji został przedłużony do 30 maja 2021 roku. Na stronie internetowej można znaleźć zaktualizowane informacje i program. Profesorowie z kilku wydziałów inżynierii z FH Münster i Universidad de La Sabana w Kolumbii będą mówić o najważniejszych trendach i tematach dotyczących systemów energii odnawialnej:

Przegląd wszystkich szkół letnich oferowanych w FH Münster można znaleźć na tej stronie internetowej: www.fh-muenster.de/summerschools

Załączniki:

Summer School 2021 Renewable-Energy Systems
Summer School 2021 Cross-border-Entrepreneurial-Ecosystems

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych