Szkoły letnie 2021 dla studentów i doktorantów on-line na FH Münster

Tego lata FH Münster oferuje możliwość wzięcia udziału w dwóch wirtualnych szkołach letnich:

Cross-border Entrepreneurial Ecosystems: Szkoła letnia odbędzie się od 12 do 23 lipca 2021 roku. Informacje na temat szkoły letniej i procesu aplikacji można znaleźć na stronie internetowej FH Münster. Termin składania wniosków został przedłużony do 4 maja 2021 roku.

Renewable Energy Systems: Ze względu na COVID-19 FH Münster zmieniło format tej szkoły letniej na wydarzenie wirtualne. Odbędzie się ona w dniach od 29 sierpnia do 10 września 2021 roku. Okres rejestracji został przedłużony do 30 maja 2021 roku. Na stronie internetowej można znaleźć zaktualizowane informacje i program. Profesorowie z kilku wydziałów inżynierii z FH Münster i Universidad de La Sabana w Kolumbii będą mówić o najważniejszych trendach i tematach dotyczących systemów energii odnawialnej:

Przegląd wszystkich szkół letnich oferowanych w FH Münster można znaleźć na tej stronie internetowej: www.fh-muenster.de/summerschools

Załączniki:

Summer School 2021 Renewable-Energy Systems
Summer School 2021 Cross-border-Entrepreneurial-Ecosystems

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.