Od 17 maja 2021 r. rozpoczną się zajęcia laboratoryjne prowadzone w formie stacjonarnej, zgodnie z podziałem godzin.
Do tego czasu zajęcia odbywają się w formie zdalnej.
Od 17 maja 2021 r. rozpoczną się zajęcia laboratoryjne prowadzone w formie stacjonarnej, zgodnie z podziałem godzin.
Do tego czasu zajęcia odbywają się w formie zdalnej.
Adiunkt, Prodziekan ds. studenckich
Kontakt: piotr.surylo@pk.edu.pl, tel.: +48 12 628 25 71, +48 12 628 27 07, kom.: 796 368 745.
Adres e-mail do załatwiania spraw związanych z zajęciami: laboratorium327@interia.pl.
Do odwołania wyłącznie kontakt zdalny: non stop mail lub telefoniczny/MS Teams w dni robocze od 10:00 do 13:00.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium WITKO 2026, organizowanym we współpracy z Politechniką Krakowską, która jest gospodarzem wydarzenia. Seminarium poświęcone będzie nowoczesnym technologiom laboratoryjnym oraz
W terminie 6-7 czerwca 2026 r. (sobota i niedziela) odbędzie się test kompetencyjny dla studentów ostatniego semestru wszystkich kierunków studiów 2 stopnia. Test odbędzie się
Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia specjalność LTO 24.06.2026, specjalność TPiB 26.06.2026, specjalność APIS 30.06.2026, specjalność
Uprzejmie informujemy, że w okresie 26.05 od godz. 8:00 do 29.05 do godz. 23:00 aktywny będzie formularz wyboru specjalności dla studentów studiów II roku I
W dniach 7-8 maja 2026 na naszym wydziale odbyło się spotkanie konsorcjum projektu AMAZE „AMoniAk jako paliwo ZEro-węglowe i nośnik H2”. Gościliśmy przedstawicieli partnerów przemysłowych:
