Nadanie stopnia doktora habilitowanego – dr inż. Renata Lubczak

Dziekan Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej informuje, że obrady komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Renaty Lubczak odbędą się w dniu 29 października 2015 r. (czwartek) o godz. 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału nr 12 (parter) w budynku Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej, Kraków ul. Warszawska 24. Przedmiotem obrad komisji będzie podjęcie uchwały zawierającej opinię w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego.

Załączniki:
harmonogram postępowania habilitacyjnego,
wniosek o wszczęcie postępowania habilitacyjnego,
autoreferat,
skład komisji habilitacyjnej,
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Bogusław Czupryński (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy),
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Józef Haponiuk (Politechnika Gdańska),
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał (Politechnika Krakowski).

recenzja-prof. D. Bogdał recenzja-prof. J. Haponiuk recenzja-prof. B. Czupryński skład komisji habilitacyjnej-R.Lubczak Autoreferat – R.Lubczak wniosek o wszczęcie postępowania-R.Lubczak Harmonogram postępowania habilitacyjnego – R. Lubczak

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.