Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Gabriela Berkowicz

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Gabrieli Berkowicz na temat „Synteza 2,6-dimetylofenolu we fluidalnym złożu katalizatora żelazowo-chromowego”, która odbędzie się w dniu 28 października 2015 roku o godz. 10:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Witold Żukowski, prof. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr hab. inż. Jerzy Baron (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Stanisław Witczak  (Politechnika Opolska)
– dr hab. inż. Robert Brzozowski, prof. IChP (Instytut Chemii Przemysłowej im. prof. Ignacego Mościckiego)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
 recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Stanisław Witczak
– recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Robert Brzozowski, prof. IChP
 streszczenie rozprawy doktorskiej
zaproszenie na obronę doktorską

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.