Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Tomasz Majka

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Tomasza Majki na temat „Badania nad wytwarzaniem nanokompozytów poliamid-6/montmorylonit o polepszonych właściwościach użytkowych”, która odbędzie się w dniu 28 października 2015 roku o godz. 12:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Krzysztof Pielichowski, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska)

Promotor pomocniczy: dr inż. Agnieszka Leszczyńska (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Grażyna Janowska (Politechnika Łódzka)
– prof. dr hab. inż. Ryszard Steller (Politechnika Wrocławska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:

– recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Grażyna Janowska

recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Ryszard Steller

streszczenie rozprawy doktorskiej

zaproszenie na obronę doktorską

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00