Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Tomasz Majka

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Tomasza Majki na temat „Badania nad wytwarzaniem nanokompozytów poliamid-6/montmorylonit o polepszonych właściwościach użytkowych”, która odbędzie się w dniu 28 października 2015 roku o godz. 12:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Krzysztof Pielichowski, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska)

Promotor pomocniczy: dr inż. Agnieszka Leszczyńska (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Grażyna Janowska (Politechnika Łódzka)
– prof. dr hab. inż. Ryszard Steller (Politechnika Wrocławska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:

– recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Grażyna Janowska

recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Ryszard Steller

streszczenie rozprawy doktorskiej

zaproszenie na obronę doktorską

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych