Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Dawid Jankowski

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Dawida Jankowskiego na temat „Spalanie złożonych materiałów polimerowych w reaktorze ze stacjonarnym złożem fluidalnym”, która odbędzie się w dniu 14 października 2015 roku o godz. 9:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Witold Żukowski, prof. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr hab. inż. Jerzy Baron (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Andrzej Szlęk (Politechnika Śląska)
– prof. dr hab. inż. Andrzej Gawdzik (Uniwersytet Opolski)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
 recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Andrzej Szlęk
 recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Andrzej Gawdzik
– streszczenie rozprawy doktorskiej
zaproszenie na obronę doktorską

Dodatkowe terminy szkolenia bibliotecznego.

Informujemy, że biblioteka PK organizuje dodatkowe szkolenia dla studentów, którzy nie uczestniczyli jeszcze w szkoleniu bibliotecznym. Środa 10 kwietnia godz. 9.00 Link do spotkania: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_NGEyZjU5YWItOGEzYy00NjRkLWI4ZjctNjliNmQ1ZjVkZWY3%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%225cf2acf2-acb4-4f1d-8076-6eda3f181eed%22%2c%22Oid%22%3a%22dce0d30a-5d50-41b8-ac19-e7e0a83ea6b3%22%7d