Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Sebastian Pater

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Sebastiana Patera na temat „Chłodzenie pasywne z wykorzystaniem instalacji hybrydowej z odnawialnymi źródłami energii”, która odbędzie się w dniu 14 października 2015 roku o godz. 12:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Włodzimierz Ciesielczyk prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Stefan Jan Kowalski, czł. kor. PAN (Politechnika Poznańska)
– prof. dr hab. inż. Józef Nastaj (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
 recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Stefan Jan Kowalski
 recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Józef Nastaj
 streszczenie rozprawy doktorskiej
zaproszenie na obronę doktorską

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego