Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Piotr Rojek

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Piotra Rojka na temat „Elastyczne materiały poliuretanowe z udziałem polioli z oleju rzepakowego, która odbędzie się w dniu 21 października 2015 roku o godz. 10:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Aleksander Prociak, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Bogusław Czupryński (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy)
– prof. dr hab. inż. Piotr Król (Politechnika Rzeszowska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
– recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Bogusław Czupryński
 recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Piotr Król
 streszczenie rozprawy doktorskiej
zaproszenie na obronę doktorską

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00