Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Marcin Rybotycki

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Marcina Rybotyckiego na temat „Elektroutlenianie frakcji glicerynowej pochodzącej z produkcji biosiesla”, która odbędzie się w dniu 16 września 2015 roku o godz. 9:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Andrzej Gawdzik (Uniwersytet Opolski)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Bolesław Tabiś, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska)
– dr hab. inż. Stanisław Gajda, prof. UO (Uniwersytet Opolskli)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Bolesław Tabiś, prof. zw. PK,
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Stanisław Gajda, prof. UO,
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z