Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Maria Mikulska

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Marii Mikulskiej na temat „Teoretyczne i eksperymentalne studia reakcji [2+3] cykloaddycji 1-podstawionych nitroetenów z Z-C,N-diarylonitronami oraz termoliza uzyskanych adduktów”, która odbędzie się w dniu 25 listopada 2015 roku o godz. 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Andrzej Barański, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr hab. inż. Radomir Jasiński, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Jerzy Suwiński (Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk w Zabrzu)
– prof. dr hab. Grzegorz Mlostoń (Uniwersytet Łódzki)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Jerzy Suwiński,
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. Grzegorz Mlostoń,
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00