Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Maria Mikulska

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Marii Mikulskiej na temat „Teoretyczne i eksperymentalne studia reakcji [2+3] cykloaddycji 1-podstawionych nitroetenów z Z-C,N-diarylonitronami oraz termoliza uzyskanych adduktów”, która odbędzie się w dniu 25 listopada 2015 roku o godz. 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Andrzej Barański, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr hab. inż. Radomir Jasiński, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Jerzy Suwiński (Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk w Zabrzu)
– prof. dr hab. Grzegorz Mlostoń (Uniwersytet Łódzki)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Jerzy Suwiński,
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. Grzegorz Mlostoń,
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia  LTO TP APIS CTK IPT Biotechnologia Biotechnologia II komisja