Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Maria Mikulska

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Marii Mikulskiej na temat „Teoretyczne i eksperymentalne studia reakcji [2+3] cykloaddycji 1-podstawionych nitroetenów z Z-C,N-diarylonitronami oraz termoliza uzyskanych adduktów”, która odbędzie się w dniu 25 listopada 2015 roku o godz. 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Andrzej Barański, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr hab. inż. Radomir Jasiński, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Jerzy Suwiński (Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk w Zabrzu)
– prof. dr hab. Grzegorz Mlostoń (Uniwersytet Łódzki)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Jerzy Suwiński,
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. Grzegorz Mlostoń,
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.