Nadanie stopnia doktora habilitowanego – dr inż. Agnieszka Sobczak-Kupiec

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Agnieszki Sobczak – Kupiec, uprzejmie informujemy, że na najbliższym posiedzeniu Rady Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Pk w dniu 26 marca br. zostanie podjęta uchwała w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych Pani dr inż. Agnieszce Sobczak – Kupiec.

Załączniki:
harmonogram postępowania habilitacyjnego,
wniosek o wszczęcie postępowania habilitacyjnego,
autoreferat,
skład komisji habilitacyjnej,
recenzja osiągnięć naukowych – dr hab. inż. Edward Rój, prof. nadzw. /Instytut Nawozów Sztucznych w Puławach/,
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Barbara Grzmil /Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie/,
recenzja osiągnięć naukowych – dr hab. inż. Aleksander Prociak, prof. PK /Politechnika Krakowska/.
uchwała komisji habilitacyjnej w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego,
wniosek komisji habilitacyjnej do Rady Wydziału IiTCh o nadanie stopnia doktora habilitowanego.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK