Nadanie stopnia doktora habilitowanego – dr inż. Agnieszka Sobczak-Kupiec

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Agnieszki Sobczak – Kupiec, uprzejmie informujemy, że na najbliższym posiedzeniu Rady Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Pk w dniu 26 marca br. zostanie podjęta uchwała w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych Pani dr inż. Agnieszce Sobczak – Kupiec.

Załączniki:
harmonogram postępowania habilitacyjnego,
wniosek o wszczęcie postępowania habilitacyjnego,
autoreferat,
skład komisji habilitacyjnej,
recenzja osiągnięć naukowych – dr hab. inż. Edward Rój, prof. nadzw. /Instytut Nawozów Sztucznych w Puławach/,
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Barbara Grzmil /Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie/,
recenzja osiągnięć naukowych – dr hab. inż. Aleksander Prociak, prof. PK /Politechnika Krakowska/.
uchwała komisji habilitacyjnej w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego,
wniosek komisji habilitacyjnej do Rady Wydziału IiTCh o nadanie stopnia doktora habilitowanego.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.