Małopolska Noc Naukowców 2022 na WIiTCh PK

W dniu 30 września 2022 odbędzie się kolejna edycja Małopolskiej Nocy Naukowców – wydarzenia koordynowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. W ramach tego wyjątkowego wydarzenia Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej zaprasza na wspaniałą zabawę z nauką w tle!

Przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych wiele ciekawych atrakcji. W tym roku proponujemy wykłady popularnonaukowe, ponieważ wiedzy podanej w ciekawy sposób nigdy nie jest za wiele, udostępniamy nasze laboratoria naukowo-badawcze i dydaktyczne, żebyście mogli przekonać się, że nowoczesne technologie to dla nas codzienność a także zapraszamy na spektakularne pokazy i warsztaty chemiczne, demonstracje pirotechniczne, zabawy światłem i kolorem.

Z uwagi na charakter naszej codziennej pracy, w tym konieczność przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, udział w naszych atrakcjach wymaga wcześniejszej rejestracji. Rejestracja rusza już 22 września 2022 od godziny 9:00!

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych wydarzeń oraz rejestracji znajdują się na stronie www.nocnaukowcow.malopolska.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.