II etap Konkursu o Złoty Indeks PK

W sobotę 25 lutego 2023 r. odbył się II etap Konkursu o Złoty Indeks PK. Uczniowie klas maturalnych rozwiązywali zadania z chemii, matematyki i informatyki oraz sprawdzali swoje predyspozycje architektoniczne. Laureaci konkursu otrzymają dodatkowe punkty z przedmiotów konkursowych podczas tegorocznej rekrutacji na Politechnikę Krakowską.

W ramach konkursu z chemii wzięło udział 29 uczniów klas maturalnych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, życzymy uzyskania maksymalnej liczby punktów, a w maju powodzenia na egzaminie maturalnym.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych