Harmonogram zajęć w sem. zimowym roku akad. 2022/23

Informujemy, że dostępny jest harmonogram zajęć na semestr zimowy roku akad. 2022/23.

Uwaga – plan w kolejnych tygodniach może ulegać zmianom.

Ewentualne korekty pojawią się po zamknięciu list studentów przyjętych na studia I stopnia, a także wraz z rozpoczęciem semestru po uzyskaniu informacji na temat ostatecznej liczebności grup studenckich po sesji letniej. Dodatkowo po pierwszych tygodniach nowego semestru plan zostanie uzupełniony o brakujące przedmioty wybieralne i laboratoria dla 1 roku Biotechnologii. Powyższe czynniki mogą wpłynąć na obsadę zajęć.

Ewentualne pomyłki, braki lub problemy proszę zgłaszać do mgr inż. Anny Drabczyk drogą mailową, telefonicznie lub poprzez platformę MS Teams.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.