Publiczna obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Julia Radwan-Pragłowska

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Julii Radwan-Pragłowskiej, która odbędzie się w dniu 30 września 2022 r. o godzinie 12:30 w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24 na temat: „Mikrofalowa synteza i badanie właściwości nowych biomateriałów chitozanowych jako uniwersalnych wyrobów medycznych”

PROMOTOR: prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał (Politechnika Krakowska)

RECENZENCI:
– dr hab. inż. Małgorzata Jaworska, prof. PW (Politechnika Warszawska)
– dr hab. inż. Iwona Zarzyka, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Małgorzata Jaworska, prof. PW (Politechnika Warszawska)
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Iwona Zarzyka, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska)
– streszczenie rozprawy doktorskiej,
– zaproszenie na obronę.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.