Skip to content
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Zaproszenie na seminarium Wydziałowe 13 marca 2023

Prodziekan ds. ewaluacji i współpracy międzynarodowej oraz członek Rady Doskonałości Badań Naukowych PK, prof. dr hab. inż. Katarzyna Matras-Postołek, prof. PK, zaprasza wszystkich pracowników, doktorantów i studentów na Seminarium Wydziałowe, które odbędzie się w dniu 13 marca 2023 r. o godzinie 13:00 w Sali Rady Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej (sala nr 12).

W trakcie seminarium Pan Prof. Samir Salameh przedstawi wykład pt. “Adhesion of (Nano-)particles in Products and Processes”

 

Pan Prof. Samir Salameh jest pracownikiem Wydziału Inżynierii Chemicznej na FH Münster w Niemczech. Jest ekspertem z zakresu  technologii cząstek stałych, aerozoli, nanotechnologii, układów fluidyzacyjnych oraz zrównoważonej ekonomii. W latach 2017-2021 pracowała jako specjalista z zakresu układów dyspersyjnych w dziale R&D firmy Saint Gobain Sekurit. Obecnie jest również profesorem wizytującymi na TU Delft w Holandii.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Inauguracja Wydziałowa roku akad. 2023/2024

Dziekan i Władze Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK, serdecznie zapraszają Wszystkich Pracowników i Studentów naszego Wydziału na Uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2023/2024, która odbędzie

Postępowania na WIiTCh

Informacje prasowe, wywiady

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie