Nasz artykuł w prestiżowym czasopiśmie Additive Manufacturing (200 punktów MEiN, IF: 10.998)

Z dumą informujemy, że nasz zespół opublikował nowy artykuł w prestiżowym czasopiśmie Additive Manufacturing (200 punktów MEiN, IF: 10.998). Autorami artykułu pod tytułem: Harnessing light to create functional, three-dimensional polymeric materials smultitasking initiation systems as the critical key to success są: mgr inż. Wiktoria Tomal, inż. Dominika Krok, dr Anna Chachaj-Brekiesz, dr Petr Lepcio oraz prof. Joanna Ortyl. Wyniki opisane w tym manuskrypcie stanowią istotny wkład w rozwój technologii addytywnych, a konkretnie technologii druku 3D-VAT, w szczególności do wytwarzania materiałów nanokompozytowych.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z artykułem na stronie czasopisma!

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh.

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Biotechnologia na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Biotechnologia na WIiTCh.

Sesja Mistrzów 2021

Zapis Sesji Mistrzów realizowanej w ramach Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej która odbyła się w dniu 9 czerwca 2021.