Nasi studenci Finalistami Konkursu StRuNa w kategorii Projekt Roku 2021!

Miło nam poinformować, że studencki projekt „Projekt i budowa nowego typu drukarki 3D VAT do druku fotoutwardzalnych nanokompozytów polimerowych” został doceniony w 11 edycji konkursu StRuNa, który angażuje studencki ruch naukowy. Konkurs składał się z dwóch etapów: w pierwszym uczestniczy przesyłali formularze zgłoszeniowe dotyczące swoich oryginalnych rozwiązań projektowych. W drugim etapie delegaci kół naukowych prezentowali swój projekt przed członkami jury (wykładowcy akademiccy, członkowie organizacji pozarządowych, dziennikarze i byli członkowie kół naukowych). Uroczysta gala wręczenia nagród w Konkursie StRuNa odbyła się dnia 13 listopada w Warszawie, a projekt naszych studentów znalazł się w samym finale konkursu, w kategorii Projekt Roku 2021.

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh.

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Biotechnologia na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Biotechnologia na WIiTCh.

Sesja Mistrzów 2021

Zapis Sesji Mistrzów realizowanej w ramach Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej która odbyła się w dniu 9 czerwca 2021.