Własność intelektualna w projektach realizowanych w ramach programu Horyzont Europa – webinar

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia przy Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska (HPK CTT PK) serdecznie zaprasza na webinar, podczas którego omówione zostaną zagadnienia związane z prawami do wyników projektu realizowanego w ramach programu Horyzont Europa oraz kwestie związane z wykorzystaniem w ramach projektu wyników opracowanych przez beneficjenta przed przystąpieniem do realizacji projektu.

Webinar odbędzie się 24 maja br. w godzinach 09:00 – 11:30.

Link do rejestracji:

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu: irena.jakubiec@pk.edu.pl

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego