Przedmioty wybieralne na semestr II

Informujemy, że każdy student studiów I stopnia, w semestrze 2 musi odbyć zajęcia z przedmiotów humanistycznych w wymiarze 30 godzin (2ECTS). W dniach od 23.01, godz. 12:00 do 24.01, godz. 12:00 zostanie udostępniony formularz dokonania wyboru. Studenci 1 roku wszystkich kierunków studiów muszą w tym czasie wskazać preferowany przez siebie blok przedmiotów. Bloki mają ograniczoną ilość miejsc. O przypisaniu studenta do danego bloku decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby ponad wskazany limit zostaną przyporządkowane do przedmiotów z niewypełnioną ilością osób na zasadzie losowej. Studenci, którzy w terminie udostępnienia formularza, nie dokonają wyboru, muszą przed rozpoczęciem 2 semestru zgłosić się w tej sprawie do Prodziekana ds. studenckich.

Wyboru dokonać można we wskazanym terminie za pośrednictwem Panelu studenta WIiTCh (zakładka przedmioty wybieralne). Uwaga – aby dokonać wyboru należy posiadać aktywne konto Office 365 na PK.

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego