Nabór wniosków na finansowanie działalności naukowej

Dziekan Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej ogłasza nabór wniosków na finansowanie działalności naukowej, służącej rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich.

Zasady podziału środków określa Regulamin podziału subwencji na finansowanie działalności naukowej, służącej rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich na WIiTCh. Wnioski należy składać na załączonym formularzu.

Do wniosku należy dołączyć rozliczenie subwencji z ubiegłego roku. W przypadku niewykorzystania środków uzyskanych w roku 2020, do wniosku należy dołączyć również wyjaśnienie przyczyn ich niewykorzystania wraz z planem wydatków na rok 2021.

Wnioski należy składać w Sekretariacie Wydziału w nieprzekraczalnym terminie 31.03.2021. Wszelkie pytania proszę kierować do Prodziekana ds. Nauki, prof. dra hab. inż. Zbigniewa Wzorka (najlepiej poprzez platformę Teams)

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.