Innovative and cleaner inorganic technologies – lectures and laboratories

Dear ICT, Erasmus and bilateral agreement students. We would like to inform you that Innovative and cleaner inorganic technologies lectures for ALL of you will start on 07.05.2019 (and will be held according to the schedule).

Laboratories for ALL of you will start on 05.03.2019 (and will be held according to the schedule). You need to have coats and gloves. Instructions for exercises will be sent to you in few days. Please, create teams taking into account information provided in the last table (schedule attachement).

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.