W związku z organizacją Wydziałowej Sesji Kół Naukowych, Dziekanat WIiTCh informuje, że w dniu 25.05.2022 r. w godzinach od 08.00 do 14.30 zostały ogłoszone godziny rektorskie.
Seminarium WITKO 2026 na Politechnice Krakowskiej – praktyczne aspekty pracy laboratoryjnej
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium WITKO 2026, organizowanym we współpracy z Politechniką Krakowską, która jest gospodarzem wydarzenia. Seminarium poświęcone będzie nowoczesnym technologiom laboratoryjnym oraz



