Konkurs Fundacji Wspierania Młodych Talentów

Fundacja Wspierania Młodych Talentów przy Politechnice Krakowskiej organizuje konkurs na oryginalne, twórcze, nadające się do upowszechnienia osiągnięcia w zakresie technologii energooszczędnych i bezodpadowych, nowych metod ochrony środowiska naturalnego, poszanowania i oszczędzania energii,  odnawialnych źródeł energii, a także budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

Udział w konkursie mogą wziąć absolwenci studiów I stopnia, a także studenci i absolwenci studiów II stopnia, którzy nie ukończyli 25 lat. Regulamin konkursu znajduje się tutaj: http://fwmt.pk.edu.pl/?cat=4

Osoby zainteresowane konkursem proszone są o złożenie w dziekanacie wymaganych regulaminem dokumentów wraz z formularzem zgłoszeniowym do 30 czerwca 2022 r.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych