Wszystkich zainteresowanych informujemy, że dostępna jest zaktualizowana wersja Programu Wydziałowej Sesji Studenckich Kół Naukowych 2022 która odbędzie się dnia 25 maja.
Seminarium WITKO 2026 na Politechnice Krakowskiej – praktyczne aspekty pracy laboratoryjnej
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium WITKO 2026, organizowanym we współpracy z Politechniką Krakowską, która jest gospodarzem wydarzenia. Seminarium poświęcone będzie nowoczesnym technologiom laboratoryjnym oraz



