Skip to content
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

EGZAMIN POLEKTORATOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SESJI LETNIEJ 2021/22

EGZAMIN POLEKTORATOWY Z J. ANGIELSKIEGO W SESJI LETNIEJ 2021/22

Egzamin kończący lektorat j. angielskiego na WIiTCh w sesji letniej 2021/22 zostanie przeprowadzony zdalnie 20.06.2022 (poniedziałek) w godz. 9:30-11:00 poprzez Platformę e-learningową Delta PK w ramach kursu WIiTCh Final Exam in English 2022 umieszczonego w kategorii kursów Jednostki Pozawydziałowe/Studium Języków Obcych.

Na egzamin będą mogli zapisać się studenci po uzyskaniu zaliczenia ostatniego 4 semestru nauki j. angielskiego (którzy nie mają zaległości z poprzednich semestrów). Wpis na egzamin będzie wpisem na podany wyżej kurs.

Studenci obecnego II roku IChiP, TCh oraz BT zapisują się u swoich lektorów prowadzących.

Studenci lat ubiegłych, którzy mają zaliczone wszystkie 4 semestry nauki j. angielskiego i chcą wziąć udział w egzaminie, proszeni są o mailowe zgłoszenie swoich danych (nazwisko i imię/nr albumu/obecna grupa dziekańska/lektor prowadzący ostatni semestr nauki języka) na adres: monika.korpak@pk.edu.pl z dopiskiem w temacie wiadomości ‘zapisy na egzamin wiitch 2022’. Dostaną informację zwrotną z potwierdzeniem oraz zostaną przekierowani do w/w kursu – egzaminu.

Rejestracja na kurs/egzamin upływa 17.06.202 (piątek) o godz. 14:30.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych

Postępowania na WIiTCh

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie