EGZAMIN POLEKTORATOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SESJI LETNIEJ 2021/22

EGZAMIN POLEKTORATOWY Z J. ANGIELSKIEGO W SESJI LETNIEJ 2021/22

Egzamin kończący lektorat j. angielskiego na WIiTCh w sesji letniej 2021/22 zostanie przeprowadzony zdalnie 20.06.2022 (poniedziałek) w godz. 9:30-11:00 poprzez Platformę e-learningową Delta PK w ramach kursu WIiTCh Final Exam in English 2022 umieszczonego w kategorii kursów Jednostki Pozawydziałowe/Studium Języków Obcych.

Na egzamin będą mogli zapisać się studenci po uzyskaniu zaliczenia ostatniego 4 semestru nauki j. angielskiego (którzy nie mają zaległości z poprzednich semestrów). Wpis na egzamin będzie wpisem na podany wyżej kurs.

Studenci obecnego II roku IChiP, TCh oraz BT zapisują się u swoich lektorów prowadzących.

Studenci lat ubiegłych, którzy mają zaliczone wszystkie 4 semestry nauki j. angielskiego i chcą wziąć udział w egzaminie, proszeni są o mailowe zgłoszenie swoich danych (nazwisko i imię/nr albumu/obecna grupa dziekańska/lektor prowadzący ostatni semestr nauki języka) na adres: monika.korpak@pk.edu.pl z dopiskiem w temacie wiadomości ‘zapisy na egzamin wiitch 2022’. Dostaną informację zwrotną z potwierdzeniem oraz zostaną przekierowani do w/w kursu – egzaminu.

Rejestracja na kurs/egzamin upływa 17.06.202 (piątek) o godz. 14:30.

Pomiar oddziaływań międzycząsteczkowych – seminarium

Firma NanoTemper Technologies zaprasza na seminarium poświęcone tematyce pomiaru oddziaływań międzycząsteczkowych. Nasza ta jest wyspecjalizowanym producentem systemów Monolith, służących do tego właśnie celu. Poprzez pomiar

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia LTO TP APIS PTiZP CTK IPT BIOTECHNOLOGIA