Biotechnologia 1 rok – przedmioty wybieralne na sem I

Studentów studiów stacjonarnych 1 roku, kierunek Biotechnologia informujemy, że ruszyły zapisy na przedmioty wybieralne realizowane w semestrze I. Wyboru jednego z dwóch bloków przedmiotów dokonać można na stronie https://chemia.pk.edu.pl/studenci/przedmioty-wybieralne-biotechnologia-sem-i/ (wymagane jest aktywne konto Office 365 w domenie student.pk.edu.pl*) w terminie do dnia 9 października (niedziela).

Limit miejsc dla każdego bloku wynosi 30 osób, o wpisie decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby które zapiszą się na dany blok zajęć ponad przyjęty limit miejsc, mogą decyzją Prodziekana ds. studenckich, zostać skierowane na inne zajęcia (w zależności od ilości wolnych miejsc).

* informacje nt. sposobu aktywacji konta Office 365 w domenie student.pk.edu.pl dostępne są na stronie Działu Informatyzacji PK.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia  LTO TP APIS CTK IPT Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I  stopnia specjalność LTO   01.02.2023, specjalność  TP    01-02.02.2023, specjalność  APIS   06 – 07.02.2023, specjalność