Informuję, że wnioski (wraz z załącznikami) o umorzenie opłaty za powtarzanie przedmiotu, semestru na semestr zimowy w roku akademickim 2021/2022 należy składać do Dziekanatu w terminie do 06.09.2021 r. (poniedziałek).
Seminarium Katedry Chemii i Technologii Polimerów
W dniu 1.07.br (środa) o godzinie 13.00 w sali nr 12 odbędzie się seminarium Katedry Chemii i Technologii Polimerów, podczas którego mgr inż. Michał Kucała



