Informuję, że wnioski o Stypendium Ministra dla studentów za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2021/2022, należy składać do Dziekanatu w terminie do 04.10.2021 r. (poniedziałek).
Seminarium Katedry Chemii i Technologii Polimerów
W dniu 1.07.br (środa) o godzinie 13.00 w sali nr 12 odbędzie się seminarium Katedry Chemii i Technologii Polimerów, podczas którego mgr inż. Michał Kucała



