Komunikat dziekana WIiTCh nr 1 z dnia 22 czerwca 2021 r. w sprawie przepisania (uznania) ocen cząstkowych z danego przedmiotu

Student, który nie uzyskał zaliczenia danego przedmiotu, ale uzyskał zaliczenie którejkolwiek formy zajęć przynależnej do niego, zachowuje prawo do przepisania (uznania) oceny z tej formy zajęć oraz nie ma obowiązku uczestniczenia w nich ponownie podczas powtarzania przedmiotu. Uzyskana uprzednio ocena z tej formy zajęć, będzie uwzględniona w ostatecznej ocenie powtarzanego przedmiotu, a student będzie ponosił opłatę tylko za niezaliczone uprzednio formy zajęć. Powyższa zasada może być zastosowana maksymalnie dwa razy w odniesieniu do danego przedmiotu i pod warunkiem, że student pozostaje przez cały czas  w toku studiów (nie został skreślony z listy studentów).

Podstawa prawna – Regulamin studiów – paragraf 18, 19 oraz 22 ustęp 6

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.