Komunikat dziekana WIiTCh nr 1 z dnia 22 czerwca 2021 r. w sprawie przepisania (uznania) ocen cząstkowych z danego przedmiotu

Student, który nie uzyskał zaliczenia danego przedmiotu, ale uzyskał zaliczenie którejkolwiek formy zajęć przynależnej do niego, zachowuje prawo do przepisania (uznania) oceny z tej formy zajęć oraz nie ma obowiązku uczestniczenia w nich ponownie podczas powtarzania przedmiotu. Uzyskana uprzednio ocena z tej formy zajęć, będzie uwzględniona w ostatecznej ocenie powtarzanego przedmiotu, a student będzie ponosił opłatę tylko za niezaliczone uprzednio formy zajęć. Powyższa zasada może być zastosowana maksymalnie dwa razy w odniesieniu do danego przedmiotu i pod warunkiem, że student pozostaje przez cały czas  w toku studiów (nie został skreślony z listy studentów).

Podstawa prawna – Regulamin studiów – paragraf 18, 19 oraz 22 ustęp 6

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00