Zmarła prof. dr hab. Regina Kijkowska

kijkowska

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że w dniu 27.01.2021 zmarła prof. dr hab. Regina Kijkowska, dziekan Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej w latach 1993-1999.

Profesor Regina Kijkowska była nie tylko wybitnym naukowcem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem i wychowawcą wielu pokoleń studentów.

Pani Profesor na zawsze zostanie w pamięci wielu z nas.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.