Przedmioty wybieralne na sem. II

Dziękujemy za dokonanie wpisów na przedmioty wybieralne na sem. II. Wszystkie osoby które dokonały zapisu za pośrednictwem panelu studenta, zostały zapisane na wskazane przez siebie przedmioty na semestr letni. Osoby które z różnych względów nie dokonały wyboru we wskazanym terminie, proszone są o wpisanie się na udostępnioną poniżej listę (wpis wymaga zalogowania się na swoje konto w Office 365 na PK). Osoby te zostaną dopisane do poszczególnych przedmiotów, w miarę dostępnych miejsc.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.