Przedmioty wybieralne na sem. II

Dziękujemy za dokonanie wpisów na przedmioty wybieralne na sem. II. Wszystkie osoby które dokonały zapisu za pośrednictwem panelu studenta, zostały zapisane na wskazane przez siebie przedmioty na semestr letni. Osoby które z różnych względów nie dokonały wyboru we wskazanym terminie, proszone są o wpisanie się na udostępnioną poniżej listę (wpis wymaga zalogowania się na swoje konto w Office 365 na PK). Osoby te zostaną dopisane do poszczególnych przedmiotów, w miarę dostępnych miejsc.

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00