Przedmioty wybieralne na sem. II

Dziękujemy za dokonanie wpisów na przedmioty wybieralne na sem. II. Wszystkie osoby które dokonały zapisu za pośrednictwem panelu studenta, zostały zapisane na wskazane przez siebie przedmioty na semestr letni. Osoby które z różnych względów nie dokonały wyboru we wskazanym terminie, proszone są o wpisanie się na udostępnioną poniżej listę (wpis wymaga zalogowania się na swoje konto w Office 365 na PK). Osoby te zostaną dopisane do poszczególnych przedmiotów, w miarę dostępnych miejsc.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK