Przedmioty wybieralne na sem. II

Dziękujemy za dokonanie wpisów na przedmioty wybieralne na sem. II. Wszystkie osoby które dokonały zapisu za pośrednictwem panelu studenta, zostały zapisane na wskazane przez siebie przedmioty na semestr letni. Osoby które z różnych względów nie dokonały wyboru we wskazanym terminie, proszone są o wpisanie się na udostępnioną poniżej listę (wpis wymaga zalogowania się na swoje konto w Office 365 na PK). Osoby te zostaną dopisane do poszczególnych przedmiotów, w miarę dostępnych miejsc.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych