Bezpłatne szkolenia dla studentów PK

W ramach projektu „Programowanie doskonałości – PK XXI w. Program Rozwoju Politechniki Krakowskiej na lata 2018-2022”, realizowane są BEZPŁATNE SZKOLENIA dla
studentów Politechniki Krakowskiej. Szkolenia są skierowane do studentów Politechniki Krakowskiej posiadających wpis co najmniej na 4 semestr studiów I stopnia oraz studentów II stopnia.

W najbliższym czasie zaplanowane są następujące szkolenia:

1.  KURS JĘZYKA CHIŃSKIEGO – W TERMINIE:  09.03.2021R. – 29.06.2021 R. (OSTATNIA EDYCJA!) – SZCZEGÓŁY NA STRONIE:

2.  STATISTICA – ZAAWANSOWANE NARZĘDZIE ANALIZ STATYSTYCZNYCH – W TERMINIE: 06 I 13.03.2021 R. – SZCZEGÓŁY NA STRONIE:

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.