Seminarium Wydziałowe w dniu 17 lutego 2021 r.

Szanowni Państwo,

W imieniu Prodziekana ds. nauki, prof. dr hab. inż. Zbigniewa Wzorka zapraszam na Seminarium Wydziałowe, które odbędzie się dn. 17.02.2021 r. o godzinie 12.30 w trybie zdalnym na platformie MS Teams (Zespół WIiTCh Pracownicy)

W trakcie seminarium, Pani dr inż. Maria Kurańska przedstawi najważniejsze efekty pracy naukowej, które stanowią podstawę wniosku o nadanie jej stopnia doktora habilitowanego.

Temat wystąpienia:
“Recykling chemiczny oleju posmażalniczego i zastosowanie hydroksylowych pochodnych oleju odpadowego do wytwarzania pianek poliuretanowych o strukturze otwarto- i zamkniętokomórkowej”.

link do spotkania: https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a3848e8e13d3a43ab91822fd6110d6f19%40thread.tacv2/conversations?groupId=776b1253-aa21-4d12-987d-420b98437d56&tenantId=5cf2acf2-acb4-4f1d-8076-6eda3f181eed
Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i doktorantów.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK