Zdalna obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Kinga Podbiera – Matysik

Szanowni Państwo, wszystkim zainteresowanym przypominamy, że w dniu 6 kwietnia br. (środa), godz. 10:00, odbędzie się obrona pracy doktorskiej mgr inż. Kingi Podbiery – Matysik. Obrona zostanie przeprowadzona w formie zdalnej przy wykorzystaniu aplikacji MS Teams wchodzącej w skład pakietu Office 365. Osoby zainteresowane udziałem w publicznej części obrony, proszone są o zgłoszenie chęci swojego udziału drogą mailową na adres: leszek.jurczak@pk.edu.pl, najdalej do dnia 5 kwietnia br., do godz. 10:00.

Szczegółowe informacje nt. obrony mgr inż. Kingi Podbiery – Matysik dostępne są pod adresem:

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum