Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Kinga Podbiera – Matysik

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 6 kwietnia 2022 r. o godz. 10:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Kingi Podbiery – Matysik na temat „Ocena możliwości pozyskania koncentratu lantanowców z odpadu fosfogipsowego”

Promotor: prof. dr hab. inż. Zbigniew Wzorek (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr hab. inż. Katarzyna Gorazda, prof. PK
Recenzenci:
– dr hab. Urszula Kiełkowska, prof. UMK (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)
– dr hab. inż. Anna Witek – Krowiak, prof. PWr (Politechnika Wrocławska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. Urszula Kiełkowska, prof. UMK (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Anna Witek – Krowiak, prof. PWr (Politechnika Wrocławska)
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego