Zdalna obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Kamila Zeńczak – Tomera

Szanowni Państwo, wszystkim zainteresowanym przypominamy, że w dniu 12 października br. (środa), godz. 10:00, odbędzie się obrona pracy doktorskiej mgr inż. Kamili Zeńczak – Tomera. Obrona odbędzie się w trybie stacjonarnym ze streamingiem (MS Teams). Osoby zainteresowane udziałem zdalnym w publicznej części obrony, proszone są o zgłoszenie chęci swojego udziału drogą mailową na adres: leszek.jurczak@pk.edu.pl, najdalej do dnia 11 października br.

Szczegółowe informacje nt. obrony mgr inż. Kamili Zeńczak – Tomera dostępne są pod adresem: https://chemia.pk.edu.pl/publiczna-obrona-rozprawy-doktorskiej-mgr-inz-kamila-zenczak-tomera/

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych