Zdalna obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Damian Nowak

Szanowni Państwo, wszystkim zainteresowanym przypominamy, że w dniu 2 czerwca br. (środa), godz. 11:00, odbędzie się obrona pracy doktorskiej mgr inż. Damiana Nowaka. Obrona zostanie przeprowadzona w formie zdalnej przy wykorzystaniu aplikacji MS Teams wchodzącej w skład pakietu Office 365. Osoby zainteresowane udziałem w publicznej części obrony, proszone są o zgłoszenie chęci swojego udziału drogą mailową na adres: leszek.jurczak@pk.edu.pl, najdalej do dnia 31 maja br., do godz. 10:00.

Szczegółowe informacje nt. obrony mgr inż. Damiana Nowaka dostępne są pod adresem:

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z