Zdalna obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Damian Nowak

Szanowni Państwo, wszystkim zainteresowanym przypominamy, że w dniu 2 czerwca br. (środa), godz. 11:00, odbędzie się obrona pracy doktorskiej mgr inż. Damiana Nowaka. Obrona zostanie przeprowadzona w formie zdalnej przy wykorzystaniu aplikacji MS Teams wchodzącej w skład pakietu Office 365. Osoby zainteresowane udziałem w publicznej części obrony, proszone są o zgłoszenie chęci swojego udziału drogą mailową na adres: leszek.jurczak@pk.edu.pl, najdalej do dnia 31 maja br., do godz. 10:00.

Szczegółowe informacje nt. obrony mgr inż. Damiana Nowaka dostępne są pod adresem:

I rok – obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP

Informujemy studentów I roku kierunków Biotechnologia, Inżynieria chemiczna i procesowa oraz Technologia chemiczna, że obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP odbędą się zdalnie na platformie Microsoft