Ogłoszenie o pracę dla absolwentów naszego Wydziału

Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o. działająca w obszarze wielobranżowych usług projektowych związanych z pełną obsługą projektową procesów inwestycyjnych w przemyśle chemicznym, energetycznym i petrochemicznym łącznie z kompletacją dostaw i realizacją inwestycji „pod klucz”, poszukuje pracownika na stanowisko: PROJEKTANT, specjalność: inżynieria chemiczna lub technologia chemiczna.

Miejsce pracy: Tarnów
Szczegóły oferty

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej