Obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Damian Nowak

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 2 czerwca 2021 r. o godz. 11:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Damiana Nowaka na temat „Fotoutwardzalne emulsje polimerowe na bazie monomerów hybrydowych”.

Promotor: prof. dr hab. inż. Roman Popielarz (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr hab. inż. Joanna Ortyl (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. zw. dr hab. inż. Hieronim Maciejewski (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
– dr hab. inż. Agnieszka Kowalczyk, prof. ZUT (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. zw. dr hab. inż. Hieronim Maciejewski (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Agnieszka Kowalczyk, prof. ZUT (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
– streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia specjalność LTO – 24.06.2024, specjalność  TP – 24.06. 2024, specjalność  APIS – 25 –