Obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Damian Nowak

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 2 czerwca 2021 r. o godz. 11:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Damiana Nowaka na temat „Fotoutwardzalne emulsje polimerowe na bazie monomerów hybrydowych”.

Promotor: prof. dr hab. inż. Roman Popielarz (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr hab. inż. Joanna Ortyl (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. zw. dr hab. inż. Hieronim Maciejewski (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
– dr hab. inż. Agnieszka Kowalczyk, prof. ZUT (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. zw. dr hab. inż. Hieronim Maciejewski (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Agnieszka Kowalczyk, prof. ZUT (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
– streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Godziny rektorskie w dniu 25.05.2022 r.

W związku z organizacją Wydziałowej Sesji Kół Naukowych, Dziekanat WIiTCh informuje, że w dniu 25.05.2022 r. w godzinach od 08.00 do 14.30 zostały ogłoszone godziny

WSSKN 2022 – aktualizacja harmonogramu

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że dostępna jest zaktualizowana wersja Programu Wydziałowej Sesji Studenckich Kół Naukowych 2022 która odbędzie się dnia 25 maja.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.