Organizacja zaliczeń, egzaminów i obron prac dyplomowych w sesji w semestrze letnim 2020/21

Informuję, że zaliczenia i egzaminy oraz obrony prac dyplomowych przeprowadzane w sesji egzaminacyjnej w okresie od 1 czerwca 2021 r. do 30 września 2021 r. należy organizować wyłącznie w sposób zdalny.

Powyższa decyzja została podjęta w oparciu o Zarządzenie nr 63 Rektora Politechniki Krakowskiej z dnia 11 maja 2021 r.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, nr 2021/43/D/ST5/01222.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN) pt.: „Nowe możliwości rozwoju strategii projektowania i funkcjonalizacji kropek węglowych jako wielofunkcyjnych, dynamicznych, zielonych systemów fotoinicjujących i fotokatalizatorów wykorzystywanych w procesach fotopolimeryzacji” nr 2021/41/B/ST5/04533.