Organizacja zaliczeń, egzaminów i obron prac dyplomowych w sesji w semestrze letnim 2020/21

Informuję, że zaliczenia i egzaminy oraz obrony prac dyplomowych przeprowadzane w sesji egzaminacyjnej w okresie od 1 czerwca 2021 r. do 30 września 2021 r. należy organizować wyłącznie w sposób zdalny.

Powyższa decyzja została podjęta w oparciu o Zarządzenie nr 63 Rektora Politechniki Krakowskiej z dnia 11 maja 2021 r.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.