Wycieczka do Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce

W piątek 11 czerwca 2021 r. planowana jest bezpłatna wycieczka do Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce. Wycieczka jest zorganizowana dla studentów 1 roku studiów II stopnia, jednak pozostało jeszcze 10 – 12 wolnych miejsc. Studenci studiów I stopnia, którzy są chętni do skorzystania z tej oferty proszeni są o uzupełnienie poniższego formularza. O udziale w wycieczce decyduje kolejność zgłoszeń.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego