Zdalna obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Adrian Ciesielski

Szanowni Państwo, wszystkim zainteresowanym przypominamy, że w dniu 11 października br. (poniedziałek), o godz. 11:00, odbędzie się obrona pracy doktorskiej mgr inż. Adriana Ciesielskiego. Obrona zostanie przeprowadzona w formie zdalnej przy wykorzystaniu aplikacji MS Teams wchodzącej w skład pakietu Office 365. Osoby zainteresowane udziałem w publicznej części obrony, proszone są o zgłoszenie chęci swojego udziału drogą mailową na adres: leszek.jurczak@pk.edu.pl, najdalej do dnia 10 października br., do godz. 20:00.

Szczegółowe informacje nt. obrony mgr inż. Adriana Ciesielskiego dostępne są pod adresem:
Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Adrian Ciesielski – Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej (pk.edu.pl)

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00