Zdalna obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Adrian Ciesielski

Szanowni Państwo, wszystkim zainteresowanym przypominamy, że w dniu 11 października br. (poniedziałek), o godz. 11:00, odbędzie się obrona pracy doktorskiej mgr inż. Adriana Ciesielskiego. Obrona zostanie przeprowadzona w formie zdalnej przy wykorzystaniu aplikacji MS Teams wchodzącej w skład pakietu Office 365. Osoby zainteresowane udziałem w publicznej części obrony, proszone są o zgłoszenie chęci swojego udziału drogą mailową na adres: leszek.jurczak@pk.edu.pl, najdalej do dnia 10 października br., do godz. 20:00.

Szczegółowe informacje nt. obrony mgr inż. Adriana Ciesielskiego dostępne są pod adresem:
Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Adrian Ciesielski – Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej (pk.edu.pl)

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych