Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Adrian Ciesielski

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 11 października 2021 r. o godz. 11:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Adriana Ciesielskiego na temat „Nieliniowe sterowanie predykcyjne procesem produkcji bioetanolu metodą fermentacji ciągłej”

Promotor: dr hab. inż. Robert Grzywacz, prof. PK (Politechnika Krakowska)
Recenzenci:
– dr hab. inż. Magdalena Jasińska, prof. PW (Politechnika Warszawska)
– dr hab. inż. Paweł Ptaszek, prof. UR (Uniwersytet Rolniczy)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Magdalena Jasińska, prof. PW (Politechnika Warszawska),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Paweł Ptaszek, prof. UR (Uniwersytet Rolniczy),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego