Stypendia WFS przyznane członków naszej grupy badawczej!

III edycja programu wsparcia z Własnego Funduszu Stypendialnego rozstała dziś rozstrzygnięta i aż siedmioro członków naszego zespołu oraz kół naukowych uzyskało stypendia! Wśród nagrodzonych znaleźli się: doktorantka SD PK: Wiktoria Tomal oraz nasi studenci: Dominika Krok, Patrycja Środa, Katarzyna Starzak, Paweł Niezgoda, Paweł Stalmach, Tomasz Schmidt oraz Dawid Kiesiewicz. Serdecznie gratulujemy sukcesu także pozostałym zwycięzcą!

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh.

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Biotechnologia na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Biotechnologia na WIiTCh.

Sesja Mistrzów 2021

Zapis Sesji Mistrzów realizowanej w ramach Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej która odbyła się w dniu 9 czerwca 2021.