Nowy artykuł w prestiżowym czasopiśmie Journal of Molecular Liquids

Miło nam poinformować, że właśnie ukazał się nowy artykuł, którego autorami są m.in. członkowie naszego Koła Naukowego: Patryk Szymaszek, Paweł Fiedor, a także Anna Chachaj-Brekiesz, Małgorzata Tyszka-Czochara, Tomasz Swiergosz i Joanna Ortyl. Artykuł pod tytułem: “Molecular interactions of bovine serum albumin (BSA) with pyridine derivatives as candidates for non-covalent protein probes: a spectroscopic investigation” możecie przeczytać w całości na stronie wydawnictwa (link poniżej)

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh.

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Biotechnologia na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Biotechnologia na WIiTCh.

Sesja Mistrzów 2021

Zapis Sesji Mistrzów realizowanej w ramach Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej która odbyła się w dniu 9 czerwca 2021.