Nowy artykuł naszych studentów został opublikowany w European Polymer Journal

Nowy artykuł naszych studentów został właśnie opublikowany w European Polymer Journal

Artykuł pod tytułem: Performance of FPT, FTIR and DSC methods in cure monitoring of epoxy resins, którego autorami są: Katarzyna Sawicz-Kryniger, Paweł Niezgoda, Paweł Stalmach, Katarzyna Starzak, Alicja Wysocka, Tomasz Świergosz oraz prof. Roman Popielarz. Artykuł stanowi porównanie różnych metod badania polimeryzacji żywic epoksydowych.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszym artykułem!

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh.

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Biotechnologia na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Biotechnologia na WIiTCh.

Sesja Mistrzów 2021

Zapis Sesji Mistrzów realizowanej w ramach Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej która odbyła się w dniu 9 czerwca 2021.