Brązowy Medal oraz wyróżnienie w konkursie „Złoty Medal Chemii 2021” zostało przyznane inż. Dominice Krok

Miło nam poinformować, iż decyzją Zespołu Jurorów, nasza studentka i członkini Zespołu z Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej – inż. Dominika Krok, została Laureatką tegorocznej edycji Konkursu Złoty Medal Chemii. Ma on na celu wyłonienie autorów najlepszych prac licencjackich lub inżynierskich z chemii i jej pogranicza. Organizatorami Konkursu jest Instytut Chemii Fizycznej PAN  w Warszawie oraz Firma DuPont, stanowiąca jeden z największych koncernów chemicznych na świecie.

Praca inżynierska, za którą została doceniona studentka dotyczyła opracowania nowych efektywnych systemów fotoinicjujących dedykowanych do otrzymywania polimerowych materiałów wytwarzanych metodą druku 3D z wykorzystaniem procesów fotopolimeryzacji. Studentka otrzymała Brązowy Medal, a także wyróżnienie firmy DuPont.

Serdecznie gratulujemy dyplomantce, jak również opiece naukowej, którą pełniły prof. Joanna Ortyl oraz mgr inż. Wiktoria Tomal.

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh.

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Biotechnologia na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Biotechnologia na WIiTCh.

Sesja Mistrzów 2021

Zapis Sesji Mistrzów realizowanej w ramach Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej która odbyła się w dniu 9 czerwca 2021.